در عرض چند ماه میتوانید صاحب 10هزار دلار شوید

ابتدا باید در سایت مورد نظر ثبت نام کنید.

 

لینک ثبت نام

 

 توسط لینک بالا وارد سایت میشوید.

پس از وارد شدن به سایت منوی بالایی سایت بروی گزینه Register و کلیک کنید .
 خب حالا صفحه زیر باز میشود که طبق توضیحاتی که روی شکل دادم باید پر بشود.

 


تذکر۱:در بین گزینه کشور ها کشور ایران موجود است.
تذکر۲:لازم نیست که گزینه معرف را پر کنید چون به صورت پیش فرض از طرف سایت انتخاب شده. و اگر دستکاری بشه نمیتونید عضو بشید

 

شما بعد از ثبت نام با نام کاربری و رمز عبور از طریق گزینه login وارد محیط کاربری خود در سایت بشوید.

بعد از وارد شدن به سایت شما برای دسترسی به لینک ها باید به قسمت Earning Area بروید.

 صفحه ی زیر باز میشود. روی click links کلیک کنید.

 پس از وارد شدن به قسمت Click Links در صورتی که لینکی برای کلیک کردن موجود باشد روی لینک ها کلیک کنید.

با کلیک بروی لینک ها صفحه ای جدید باز میشود که در بالای آن یک ثانیه شما معکوس وجود دارد .

 

 

 

پس از گذشت ۶۰ ثانیه انتظار در همان قسمت عددی برای شما به همراه 4چهار عدد دیگر به نمایش در می آید . شما میبایست در میان این چهار عدد بروی آن عددی کلیک کنید که سیستم به شما نشان داده است . ( این کار برای جلوگیری از سوء استفاده در سیستم میباشد ) . پس از آن ، همان صفحه مجدد بارگذاری میشود و شما میتوانید آن را ببندید

 

 به همین ترتیب بروی لینکها کلیک کنید و به درآمد خود بی افزایید .
نکته مهم در این روش این است که ، شما نباید هم زمان بروی چند لینک کلیک کنید ، چون در این صورت پولی به شما تعلق نمی گیرید . شما میبایست تک تک لینک ها را به همان روشی که توضیح داده شده کلیک کنید و صبر کنید تا مرحله کسب در آمد آن کامل شود .

خب حالا میخواهیم موجودی حساب خود را چک کنیم .شما برای این کار باید روی My Account
کلیک کنید که بعد از این کار صفحه ای مانند صفحه ی زیر برای شما باز میشود.

 

 

خب این جا کار ما تمام شده ولی شما باید یک نکته را بخاطر داشته باشید که این سایت زمانی به شما پول میدهد که موجودی شما ۱۰۰۰۰ دلار شده باشد

اصل مهم در این کار این است که شما صبور باشید و در وسط کار ارتباطتون رو با سایت قطع نکنید

نکته ی مهمی که باید اشاره کنم اینه که بعد از رسیدن به حد نصاب ۱۰۰۰۰ دلار و ریختن پول توی حساب های paypal یا alertpay  باید ۶۰ روز کاری صبر کنید تا پول به حسابتون ریخته بشه.

پس نتیجه میگیریم این سایت بر اصل گر صبر کنی ز غوره حلوا سازی استوار است

 در ضمن به یاد داشته باشید که فقط و فقط یک اکانت در این سایت بسازید در غیر این صورت از طرف سایت شناسایی میشود و اکانت شما بسته میشود!!!!!!


آموزش افتتاح حساب در   ALERT PAY


alertpay یک سیستم حساب بانکى الکترونیکى همانند e-gold است که کشور ایران روبه دلیل تحریم فعلاقبول نمیکند(((دوستان عزیز چون کشور عزیزمون در حال حاضر در تحریم هستش بهتره که برای انتخاب کشور ،کشور تاجیکستان رو انتخاب کنید چون زبان رسمی این کشور هم فارسی است در صورت بوجود امدن مشکل میتونید به راحتی اون رو حل بکنید.)))وبه ازاى هر زیرمجموعه به شما 10دلار میدهد و شما میتوانید این پول را به راحتى از alertpay به e-gold منتقل کنید و برا ى خود درآمد بسازید.همچنین شما می توانید با پول بدست آمده خرید اینترنتی کنید.یا توسط ویزای خود ابتدا به این شرکت پول خود را واریز و سپس خرید اینتزنتی کنید.

لازم به ذکر که این بانک به همراه بانک paypal تنها راه انتقال پول درامد شما به بانکهای الکترونیکی هست پس زودتر در این سایت به روشی که در بالا و پایین گفته شده ثبت نام کنید.

هشدار: برای ورود به بانک های الکترونیکی حتما از پروکصی (فیلطرشکن)استفاده نمایید. در غیر این صورت حساب شما مسدود خواهد شد. کافیه فقط یک بار بدون پروکسی به این بانک ها login کنید، این سایت ها متوجه ملیت شما خواهند شد و مطمئن باشید که حسابتان مسدود می شود.

براى ثبت نام اینجاکلیک کنید وقتی صفحه باز شد بر روی دکمه Sign Up کلیک کنید.

و سپس :

2-بر روی گزینه sign up کلیک نمایید 
3- در قسمت 
Choose your Country یک کشور انتخاب نمایید . مثلا آلمان : Germany
 و سپس بر روی تصویر مربوط به Personal Starter کلیک کنید. 
4- در قسمت First Name یک نام وارد کنید
5- در قسمت 
Last Name
 یک فامیلی برای خود انتخاب کنید. مهم نیست که این نامها واقعی باشند یا خیر. مثلا انتخاب کنید kolerna 
6- در قسمت Phoneهم یک شماره تلفن بدهید. 
7- در اینجا 
Address 1
 یک آدرس وارد کنید مثل : Carl of Ossietzky road 53 02826 Goerlitz 
8- در این قسمت یک شهر را انتخاب کنید 
City / Town
 : مثل Berlin 
9- 
Region
 اینجا بنویسید : N/A 
10- 
Postal Code
: و حال یک کد پستی 10 رقمی بنویسید. و سپس کلید Next را بزنید 
11- در صفحه بعد در قسمت 
Email Address ایمیل خود را وارد کنید. 
12- در قسمت 
Password یک پسورد برای خود را وارد کنید مثل 123456 
13- . در قسمت Re-enter Password پسورد بالا را تکرار کنید. 
14- حال باید به 2 سوال که از خود می پرسید و آنرا در سایت ثبت می کنید پاسخ دهید. فراموش نکنید که ایمیلی را که در سایت ثیت نمودید و پسوردی را که چند لحظه پیش انتخاب کردید و پاسخ سوالاتی که هم اکنون وارد خواهید کرد را در جایی یادداشت نمایید زیرا بعدا به آنها نیاز خواهید داشت. 
15- در قسمت 
Question 1
 یک سوال برای خواد انتخاب نمایید. مثلا آخرین سوال را انتخاب کنید که نوشته City Of Birth? که یعنی در کدام شهر متولد شده اید. 
16- در قسمت 
Answer 1 یک جواب به سوال فوق بدهید. مثلا بنویسید Tehran یا shiraz
و یا حتی مثلا berlin . مهم این است که بعدا یادتان باشد که به این سوال چی جواب داده بودید 
17- در قسمت 
Question 2
 باید یک سوال دیگر هم مطرح نموده و به آن پاسخ دهید. به عنوان مثال What is your favorite animal? را انتخاب نموده و نام یک حیوان را در مقابل آن بنویسید 
18- و سپس حروف و اعدادی را که در پایین صفحه مشاهده می کنید را وارد نموده و پس از تیک زدن گزینه 
I agree to AlertPay's
 بر روی Register کلیک کنید 
19- در صفحه بعد چنین پیامی را مشاهده خواهید کرد

Thank you for registering with AlertPay! 
An email has been sent to the email address you entered. Please log in to your email account and click on the link to validate your email to continue the registration process

گر چنین پیغامی مشاهده نشد یعنی اینکه یکی از موارد را اشتباه وارد کردید که باید آنرا اصلاح نمایید.

حال باید به ایمیل خود مراجعه نموده و ایمیلی را که سایت آلرت پی برای شما ارسال نموده است را باز نموده و بر روی لینکی که داخل آن است کلیک کنید تا حساب شما فعال شود. 

بعد از کلیک روی لینکی که توسط کمپانی آلرت پی ارسال شده بود شما وارد صفحه ای از سایت آلرت پی می شوید که ایمیل شما در آنجا نوشته شده است و شما باید پسوردی را که در زمان ثبت نام در سایت آلرت پی انتخاب کرده بودید را در کادر زیر آن وارد کنید تا بتوانید وارد حساب خود شوید
. برای اینکه شما هم زیر مجموعه پیدا کنید بعد از Login کردن بر روی گزینه Earn Money  کلیک کنید و کد مربوط به Reffral را دریافت کنید.راه های انتقال حساب از بانک های الکترونیکی به داخل ایران

به دلیل تحریم ایران، امکان دریافت مستقیم از این سایت ها وجود ندارد. حتی اگر بانک های الکترونیکی متوجه شوند که صاحب حساب، یک فرد ایرانی می باشد، بلافاصله حساب را مسدود خواهند کرد.

برای دریافت پول در داخل ایران راه های زیادی وجود دارد که به چند مورد اشاره می شود:


1. این بانک ها در اکثر کشور ها مثل ترکیه، امارات و حتی بحرین شعبه دارند. اگر شما دوست یا آشنایی ساکن در خارج دارید، می تواند پول شما را برایتان دریافت کرده و به حساب داخل ایران واریز نماید. یا اگر می توانید تا بحرین یا امارات بروید، و خودتان پول را دریافت نمایید.

2. در این روش شما یک حساب ارزی (معمولاً در بانک رفاه باز میکنید و سپس از حساب های خارجی پول را به حساب خود واریز می کنید) که البته روش کمی نامطمئن می باشد زیرا در انتقال پول ممکن است بدلیل ارتباط شما با بانک های ایرانی و ... حساب بانکی و تمام پول شما را تصرف کنند.

3.مطمئن ترین راه است اینکه شما به صرافی ها مراجعه می کنید و در صورت ارائه خدمات حساب پی پال و ... خود را به حساب پی پال و ... آن ها منتقل می کنید و در ازاء کارمزد 2 الی 6درصدی پول نقد شما را در محل به شما تحویل می دهند.بهتر است بدانید درصد کارمزد برای سایت های متفاوت اختلاف دارد مثلا معمولاً برای e-gold حدود 6درصد و برای پی پال حدود 2 یا 3 درصد می باشد.

4. افراد و شرکت های واسطه ای در ایران هستند که حاضرند دلار شما را با قمیت کمتری خریداری نمایند.(یک سوم را به عنوان سهم خود بر می دارند و 70% پولتان را به دستتان می رسانند) با این راه خیلی سریع می توانید پول خود را دریافت نمایید. البته اگر فرد قابل اطمینانی پیدا کنید. ریسک این راه از همه بیشتر است.

برای پیدا کردن این واسطه ها می توانید در گوگل "خرید دلار AlertPay" یا"خرید دلار PayPal" را سرچ نمایید.به عنوان نمونه سایت در asia-exchanger.com قیمت خرید دلار AlertPay از شما، زیر 100 دلار، هر دلار 750تومان و بالای 100 دلار هر دلار 800 تومان می باشد.

دیگر شرکت های فعال در این زمینه:ecurrency-shop.com  ،  central-exchanger.com ،www.parsinic.com   www.ydc.ir  مبالغ خرید دلار را می توانید در سایت آنها ببینید.

هشدار: برای ورود به بانک های الکترونیکی حتما از پروکصی(فیلطرشکن) استفاده نمایید. در غیر این صورت حساب شما مسدود خواهد شد. کافیه فقط یک بار بدون پروکسی به این بانک ها login کنید، این سایت ها متوجه ملیت شما خواهند شد و مطمئن باشید که حسابتان مسدود می شود.

 

چند تن از دوستان پرسیده اند که:اگر این بانک ها متوجه هویت ایرانی صاحب حساب شوند، و حساب را مسدود کنند، راهی برای به دست آوردن پول موجود در حساب هست؟

اگر حساب شما به هر دلیلی در این سایت ها بسته شد، باز هم می توان با صرف مقداری هزینه ، پول موجود در حساب بسته شده را به ریال تبدیل کرد. معمولا کارمزد استفاده از این سرویس معادل 50% دلار موجودی اکانت بسته شده می باشد با این شرط که حداقل موجودی اکانت بالای 100$ باشد! بعضی شرکت ها مثل www.parsinic.com این کار را برای شما انجام می دهند.

/ 0 نظر / 28 بازدید